Mix
Bardzo zróżnicowane wzory i motywy to przesłanka tej kolekcji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, kolczyki i bransoletki wykonane są w całości z naturalnego i ekologicznego surowca jakim jest drewno.
  • Porówanie produktu (0)
  • Sortowanie:
  • Pokaż:
  • ListaSiatka
Drwal
Miłośnicy przyrody i leśnictwa mogą się w końcu poczuć docenieni. Piękna, drewniana bransoletka z rysunkiem słojów drewna to nie lada prezent dla każdego przyrodnika.
89,00 zł
Dynie
Tajemnicze i mroczne kolczyki na halloween. Przedstawiają typowe wydrążone dynie, utrzymane w odcieniach pomarańczy. Przymocowane są one do ciemnobrązowej podstawy. Idealne jako dodatek do przebrania, ale również do każdego jesiennego ubioru.
29,00 zł
Emotki
Najbardziej pozytywna bransoletka ze wszystkich na naszej stronie ;) Rozjaśni każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień. Każdy kafelek przedstawia inną buźkę. Którą Ty lubisz najbardziej?
49,00 zł
Kleks
Ups, coś się rozlało! Specjalnie dla Was stworzyliśmy piękny i niebieski kleks, którego możecie nosić ze sobą do szkoły, czy też do pracy.
29,00 zł
Mieszkańcy
Wyjątkowa i tajemnicza bransoletka. Utrzymana w odcieniu ecru. Wszystkie jej części połączone razem tworzą ciekawą i przykuwającą spojrzenia panoramę miasta. Jesteś ciekaw co robią jego mieszkańcy?
49,00 zł 39,00 zł
Rakiety
Odlotowe i pełne kolorów kolczyki! Wykonane w całości z drewna. Gwarantujemy, że dzięki nim się wyróżnisz.
29,00 zł
Roboty
Elektryzująca bransoletka które spełni każde zadanie. Każdy kafelek przedstawia innego robota, na różne dni tygodnia.
49,00 zł