Fauna

Kolekcja dla miłośników zwierząt, zarówno tych domowych jak i dzikich. Odnajdziecie tutaj swoich futrzastych przyjaciół w formie kolczyków i bransoletek wykonanych z naturalnego i ekologicznego drewna. Czekają właśnie na Ciebie!

  • Porówanie produktu (0)
  • Sortowanie:
  • Pokaż:
  • ListaSiatka
Chomiki
Od dzisiaj te cudowne i miękkie zwierzątka możesz mieć przy sobie. Drewniane kolczyki w kształcie chomików poprawiają humor każdemu.
35,00 zł
Dinos
Coś dla fanów minionych czasów! U nas dinozaury w przyjemniejszej i bardziej radosnej postaci. Każdy kafelek przedstawia innego dinozaura. Miej zawsze przy sobie swojego szczęśliwego!
45,00 zł
Folwark
Wesoła farma może być Twoja! Każdy kafelek przedstawia inne wiejskie zwierzątko. Kto powiedział, że biżuteria musi być poważna?
45,00 zł
Jeżyki
Zabawne, jesienne i drewniane kolczyki w kształcie małych, słodkich jeżyków. Utrzymane w kololrach jasnego różu i szarości. Postacie są przymocowane do grubszego, ciemnobrązowego podkładu. Polecamy je jako oryginalny dodatek do jesiennej garderoby, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
35,00 zł
Kurczaki
Optymistyczna i pełna energii bransoletka. Każdy kafelek przedstawia przyjaźnie wyglądającego kurczaka. Przygarnij całą paczkę!
49,00 zł
Pingwiny
Sympatyczne, małe pingwinki w formie kolczyków. Piękne, ręcznie malowane i złożone. Utrzymane głównie w odcieniu białym i niebieskim. Pomarańczowe detale dodają im tylko atrakcyjności. Bardzo ciekawy dodatek, przyciągający spojrzenia.
35,00 zł
Sówki
Bardzo radosne i oryginalne kolczyki w kształcie sowy. Utrzymane w turkusowych i morskich odcieniach, na ciemno brązowym podkładzie. Polecamy je do każdego ubioru - od sportowego, po elegancki. Gwarantujemy, że wywołają uśmiech na każdej twarzy!
35,00 zł
Sowy
Codzienna porcja mądrości zagwarantowana! Ciekawe wszystkiego sowy już Cię nie opuszczą. Wybierz swój ulubiony kolor i ruszaj w świat! żadne wyzwanie Ci nie straszne!
45,00 zł