Pianino

Strona główna » Kolekcje » B&W » Pianino
89,00 zł 79,00 zł

Opis

Niezwykle prosta i elegancka bransoletka drewniana, której wierzchnia warstwa została wykonana techniką intarsji. Wzór klawiatury pianina powstaje z wykorzystaniem drewna brzozy oraz egzotycznego hebanu. Brzoza charakteryzuje się delikatnie żółtawym odcieniem, ecru, co doskonale nawiązuje do wyglądu dawnych instrumentów muzycznych posiadających klawisze z kości słoniowej.

Bransoletka ma uniwersalne zastosowanie - jako idealny dodatek do eleganckiej kreacji, nadaje się również do codziennego lub biznesowego stroju.

Podstawę bransoletki stanowi naturalne drewno jesionowe.Zapraszamy również do zapoznania się z dodatkowymi informacjami:

Rozmiary, Personalizacja, Jakość

Specyfikacja

Rozmiary

Bransoletki typu "woodies" tworzymy w 5 rozmiarach.
Aby wybrać model pasujący do Twojej ręki zmierz obwód nadgarstka, dodaj 0,5 cm i dopasuj wynik do naszych rozmiarów:

mniej niż 15,5cm - XS
mniej niż 16,5cm - S
mniej niż 17,5cm - M
mniej niż 19,0cm - L
mniej niż 20,5cm - XL

Dodatkowo poniżej podajemy precyzyjne wymiary bransoletek:

rozmiary woodies classic

Personalizacja

Oferujemy możliwość wygrawerowania dedykacji na wewnętrznej stronie bransoletki! Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

 

Jakość

Nasze bransoletki tworzone są ręcznie, z pasją i z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Każda bransoletka jest dokładnie wykończona i zabezpieczona ochronnym lakierem, co także podnosi jej walory estetyczne. 

Bransoletki typu "Woodies" są wytrzymałe, wygodne w noszeniu i bardzo lekkie (ważą zaledwie 10 - 12g)! 

Wzór na egzemplarzu który otrzymasz może się nieznacznie różnić od tego przedstawionego na zdjęciu, gdyż każda bransoletka jest inna, charakteryzuje się unikalnym układem słoi drewna lub ręcznym malowaniem.

Opis:
  • Typ: Woodies
  • Model: bw_001_br
  • Dostępność: 3 - 5 dni