Fauna

Kolekcja dla miłośników zwierząt, zarówno tych domowych jak i dzikich. Odnajdziecie tutaj swoich futrzastych przyjaciół w formie kolczyków i bransoletek wykonanych z naturalnego i ekologicznego drewna. Czekają właśnie na Ciebie!

  • Porówanie produktu (0)
  • Sortowanie:
  • Pokaż:
  • ListaSiatka
Chomiki
Od dzisiaj te cudowne i miękkie zwierzątka możesz mieć przy sobie. Drewniane kolczyki w kształcie chomików poprawiają humor każdemu.
35,00 zł
Jeżyki
Zabawne, jesienne i drewniane kolczyki w kształcie małych, słodkich jeżyków. Utrzymane w kololrach jasnego różu i szarości. Postacie są przymocowane do grubszego, ciemnobrązowego podkładu. Polecamy je jako oryginalny dodatek do jesiennej garderoby, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
35,00 zł
Pingwiny
Sympatyczne, małe pingwinki w formie kolczyków. Piękne, ręcznie malowane i złożone. Utrzymane głównie w odcieniu białym i niebieskim. Pomarańczowe detale dodają im tylko atrakcyjności. Bardzo ciekawy dodatek, przyciągający spojrzenia.
35,00 zł
Sówki
Bardzo radosne i oryginalne kolczyki w kształcie sowy. Utrzymane w turkusowych i morskich odcieniach, na ciemno brązowym podkładzie. Polecamy je do każdego ubioru - od sportowego, po elegancki. Gwarantujemy, że wywołają uśmiech na każdej twarzy!
35,00 zł