B&W

Biżuteria z tej kolekcji utrzymana jest w odcieniach bieli i czerni. Połączenie tych dwóch przeciwstawnych barw gwarantuje, iż kolczyki wyróżniają się na tle innych, cechują elegancją i wyważonym smakiem. Idealnie komponują się z eleganckimi zestawami w jednolitych kolorach, podkreślając i dodając im oryginalności.

  • Porówanie produktu (0)
  • Sortowanie:
  • Pokaż:
  • ListaSiatka
Pianino
Piękne i nietuzinkowe drewniane kolczyki. Wykonane techniką intarsji, przedstawiają klawiaturę pianina, białe klawisze stworzone są z klonu, ciemne natomiast z szarego hebanu. Pieczołowicie wykończone, polerowane i pokryte warstwą ochronnego lakieru. Kolczyki posiadają antyalergiczne zakończenia. Wersja krótka.
29,00 zł
Pianino
Piękne i nietuzinkowe drewniane kolczyki. Wykonane techniką intarsji, przedstawiają klawiaturę pianina, białe klawisze stworzone są z klonu, ciemne natomiast z szarego hebanu. Pieczołowicie wykończone, polerowane i pokryte warstwą ochronnego lakieru. Kolczyki posiadają antyalergiczne zakończenia. Wersja długa.
29,00 zł
Plac zabaw
Proste, okrągłe kolczyki z czarno-białym wzorem złożonym z podstawowych kształtów geometrycznych. Figury powstały z naturalnego drewna hebanu, tło natomiast stanowi bielone drewno brzozowe. Idealnie współgrają z bransoletką o tej samej nazwie!
29,00 zł
Polka
Prostokątne białe kolczyki w czarne grochy. Retro styl, idealny zestaw do bransoletki o tej samej nazwie.
29,00 zł