Tworząc nasze autorskie kolczyki staramy się przełamać stereotyp topornych, drewnianych wyrobów. Nasze kolczyki, niektóre nawet pokaźnych rozmiarów, projektowane są tak, aby były lekkie i wygodne w noszeniu. Dążymy do tego, aby zarazem były estetyczne, niepowtarzalne i przykuwające uwagę.

  • Porówanie produktu (0)
  • Sortowanie:
  • Pokaż:
  • ListaSiatka
Budziki
Teraz pobudka nam niestraszna! Z optymistycznymi drewnianymi kolczykami w kształcie budzików każdy poranek będzie przyjemnością.
29,00 zł
Chomiki
Od dzisiaj te cudowne i miękkie zwierzątka możesz mieć przy sobie. Drewniane kolczyki w kształcie chomików poprawiają humor każdemu.
35,00 zł
Cytryny
Optymistyczne, jasne drewniane kolczyki w kształcie cytrynek. Lekkie i wygodne w noszeniu. Oryginalne i co najważniejsze w 100% naturalne! Niezbędne dla każdego!
30,00 zł
Dynie
Tajemnicze i mroczne kolczyki na halloween. Przedstawiają typowe wydrążone dynie, utrzymane w odcieniach pomarańczy. Przymocowane są one do ciemnobrązowej podstawy. Idealne jako dodatek do przebrania, ale również do każdego jesiennego ubioru.
29,00 zł
Jeżyki
Zabawne, jesienne i drewniane kolczyki w kształcie małych, słodkich jeżyków. Utrzymane w kololrach jasnego różu i szarości. Postacie są przymocowane do grubszego, ciemnobrązowego podkładu. Polecamy je jako oryginalny dodatek do jesiennej garderoby, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
35,00 zł
Kiwi
Optymistyczne, jasne drewniane kolczyki w kształcie kiwi. Lekkie i wygodne w noszeniu. Oryginalne i co najważniejsze w 100% naturalne! Niezbędne dla każdego!
30,00 zł
Kleks
Ups, coś się rozlało! Specjalnie dla Was stworzyliśmy piękny i niebieski kleks, którego możecie nosić ze sobą do szkoły, czy też do pracy.
29,00 zł
Limonki
Optymistyczne, jasne drewniane kolczyki w kształcie lemonek. Lekkie i wygodne w noszeniu. Oryginalne i co najważniejsze w 100% naturalne! Niezbędne dla każdego!
30,00 zł
Lody
Letnie drewniane kolczyki w kształcie lodów w wafelku! Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Radosne i optymistyczne. Idealnie pasujące do każdej letniej sukienki, ale polecamy je również jako ciekawe przełamanie jesiennego swetra.
29,00 zł
Lomo
Proszę o uśmiech! Oto piękne, utrzymane w odcieniach zieleni i szarości drewniane kolczyki w kształcie aparatów.
29,00 zł
Pianino
Piękne i nietuzinkowe drewniane kolczyki. Wykonane techniką intarsji, przedstawiają klawiaturę pianina, białe klawisze stworzone są z klonu, ciemne natomiast z szarego hebanu. Pieczołowicie wykończone, polerowane i pokryte warstwą ochronnego lakieru. Kolczyki posiadają antyalergiczne zakończenia. Wersja krótka.
29,00 zł
Pianino
Piękne i nietuzinkowe drewniane kolczyki. Wykonane techniką intarsji, przedstawiają klawiaturę pianina, białe klawisze stworzone są z klonu, ciemne natomiast z szarego hebanu. Pieczołowicie wykończone, polerowane i pokryte warstwą ochronnego lakieru. Kolczyki posiadają antyalergiczne zakończenia. Wersja długa.
29,00 zł
Pingwiny
Sympatyczne, małe pingwinki w formie kolczyków. Piękne, ręcznie malowane i złożone. Utrzymane głównie w odcieniu białym i niebieskim. Pomarańczowe detale dodają im tylko atrakcyjności. Bardzo ciekawy dodatek, przyciągający spojrzenia.
35,00 zł
Plac zabaw
Proste, okrągłe kolczyki z czarno-białym wzorem złożonym z podstawowych kształtów geometrycznych. Figury powstały z naturalnego drewna hebanu, tło natomiast stanowi bielone drewno brzozowe. Idealnie współgrają z bransoletką o tej samej nazwie!
29,00 zł
Polka
Prostokątne białe kolczyki w czarne grochy. Retro styl, idealny zestaw do bransoletki o tej samej nazwie.
29,00 zł