Raw

Tutaj naturalne drewno gra pierwsze skrzypce. Delikatny rysunek słojów, ciepłe refleksy i głęboko nasycone kolory. Nie ma nic piękniejszego niż to, co stworzyła sama natura. W tej kolekcji mieszają się ze sobą różnorodne gatunki - począwszy od dębu, wiśni po bardziej egzotyczne: heban i palisander. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

  • Porówanie produktu (0)
  • Sortowanie:
  • Pokaż:
  • ListaSiatka
Bubinga
Piękna i nietuzinkowa bransoletka  z wyjątkowo ciekawym rysunkiem słojów, wykonana z drewna zwanego również Różą Afrykańską. Charakteryzuje się głębokim odcieniem toffi z lekko żółtymi refleksami. Uzależnia!
79,00 zł
Chmury
Wyjątkowo delikatna i stonowana bransoletka. Utrzymana w kolorach białym i lekko szarym. Charakteryzuje się lekko połyskującymi refleksami. Niech jednak nie zwiedzie nas jej dziewiczość! Wierzchnia warstwa wykonana została z dębu, który dzięki swojej długowieczności zapewnia trwałość i wygodę noszenia. 
69,00 zł
Dym
Ciemno brązowa, bardzo elegancka bransoletka z lekko złotymi refleksami. Wyjątkowe nasycenie kolorem sprawia, że nie można od niej oderwać wzroku. Doskonale komponuje się z eleganckimi zastawami, które podkreśla, ale również sprawdza się jako biżuteria na weekendowe wycieczki. 
69,00 zł
Kakao
Piękna i oryginalna bransoletka. Klasa sama w sobie, głęboki brąz drewna, stonowany, lekko kakaowy  rysunek słojów. Idealna jako prezent, ale polecamy ją również jako dodatek do eleganckich strojów, które doskonale podkreśli.
69,00 zł
Karmel
Wyjątkowa bransoletka z bardzo ciekawym rysunkiem słojów zwanym czeczotem. Występuje rzadko, dlatego również nasza bransoletka jest tak unikatowa. Idealnie nadaje się jako dodatek do eleganckich ubrań, które podkreśla swoją unikalnością. Uwaga jednak - silnie uzależnia i nie można się później bez niej obyć.
79,00 zł
Makassar
Bardzo elegancka bransoletka wykonana z  jednego z najcenniejszych egzotycznych drzew hebanu. Madagarskarska odmiana tego drewna charakteryzuje się delikatnym rysunkiem słojów, naprzemian czarnym i lekko kremowym. Delikatne, srebrzyste refleksy nadają jej charakteru. Idealna na ważne okazje.
69,00 zł
Mleko
Piękna, mleczno - kremowa bransoletka z delikatnie błyszczącym rysunkiem drewna. Wierzchnia warstwa wykonana jest z dębu bielonego, stąd jej delikatne wybarwienie. W Polsce, dąb jako jedno z największych i najbardziej długowiecznych drzew było czczone jako bóstwa, dąb potrafił uleczyć i pomóc, dawał schronienie i drewno. Stąd też wyjątkowość mleczno - dębowej biżuterii.
69,00 zł
Orzech
Stonowana i bardzo elegancka bransoletka. Jej bazą jest orzechowe drewno, znane ze swoich delikatnych, ciepłych refleksów. Biżuteria dla osób poszukujących naturalnego i oryginalnego dodatku 
69,00 zł
Palisander
Piękna i egzotyczna bransoletka. Drewno, z którego jest wykonana znane jest ze swoich pięknych, lekko czekoladowych refleksów. Minimalistyczna, ale urzekająca, wyróżnia się spośród innych!
69,00 zł
Pył
Drewniana bransoletka, której bazą jest ciemny, barwiony dąb. Elegancka, posiadająca duszę, z ciekawymi refleksami. Delikatny rysunek słojów, dzięki którym barwa zmienia się od srebrzystego po głęboką szarość nadaje jej jedyny w sobie charakter.
69,00 zł
Tectona
Oryginalna i stonowana bransoletka z unikalnym wzorem słojów. Nazwa pochodzi od rodzaju drewna z jakiego jest zrobiona. Świeże drewno wydziela bardzo przyjemny zapach i cechuje się wyjątkową trwałością. Możemy zagwaratować, że bransoletka przetrwa lata!
69,00 zł
Wiśnia
Bardzo elegancka bransoletka z ciekawymi refleksami. Delikatnie mieniące się słoje dodają jej tylko atrakcyjności. Polecamy ją jako idealny dodatek do eleganckich ubiorów, ale również jako kompana weekendowych wycieczek!
69,00 zł
Zebrano
Piękna bransoletka przywołująca letnie i gorące wspomnienia. Słoneczne refleksy i głęboki ciepły brąz lasu latem. Takie doznania oferuje drewno zebrano, które jest bazą tej bransoletki. Polecamy ją jako egzotyczny dodatek zarówno do oficjalnych kreacji jak i casualowych zestawów.
69,00 zł